Yönetim Kuluru

Geniş Kılıç ailesi olarak ilk günden bu yana yaşam ve iş anlayışımızı koruyor olmanın getirdiği güven ve kararlılıkla Grubumuzun çıtasını yükseltmeye devam ediyoruz.

 

Ayhan Kılıç

1971 yılında Patnos’ta dünyaya gelen Kılıç, ilkokul, Ortaokul ve Liseyi Patnos’ta tamamlamış olup gençlik dönemlerinde ailenin tek kamyonu olan araçla sınır ülkesi İran Irak ve yurtiçi bölgelerine taşımacılık yapmaya başlamış ve lojistik ile bu zamanda tanışmıştır ve sonrasında aldığı proje bazlı işleri başarıyla sonuçlandırarak bu dönemde ilerlemesine büyük ivme kazandırmıştır.80’li yılların sonunda Marmara Bölgesinde taşımacılık faaliyetlerine başlamış ve şirketin temellerini liman lojistiği ve Demir Çelik firmaları üzerine yoğunlaşmayı seçmiştir. Marmara Bölgesi içerisinde en büyük lojistik firmalarından birinin kurucusu olmayı başarmıştır.. Ayhan Kılıç’ın en büyük hobileri; Yurtdışı seyahatleri Kayak, Yüzmek bunların arasındadır. Kılıç evli ve 4 çocuk babasıdır aynı zamanda İngilizce ve Rusça bilmektedir.

Taner Kılıç

1988 yılında Patnos’ta dünyaya gelen Taner Kılıç, ilkokul, ortaokul ve liseyi Körfezde tamamlamıştır. Çalışma hayatına genç yaşta atılan Taner, ilk olarak Akaryakıt İstasyonu yöneticiliği yapış daha sonrasında Lojistik bölümüne geçerek burada lojistiğin temel görevlerini öğrenmiş ve pekiştirmiştir. Yöneticiliğe başladığı dönemlerde araç filosu ve müşteri hacmi büyüyen Kılıç Grubun ekibini güçlendirerek profesyonel bir altyapı ve kadro oluşması için bu dönemde ciddi çalışmalar içerisinde yer almıştır. Bugün Kılıç Grubun Yönetim Kurulu Üyesi görevinde firmanın operasyonel süreçlerinin, hedeflerinin, yatırımlarının oluşmasında önemli bir rol üstlenmektedir. Taner Kılıç evli ve 2 çocuk sahibi olup İngilizce bilmektedir.

M.Onur Kılıç

1996 yılında Körfez’de dünyaya gelen Onur, ilkokul ve ortaokul eğitimini Gebze’de, lise eğitimi Gölcük ardından üniversite eğitimini Mersin’de tamamlamıştır. Üniversite eğitiminden sonra İskenderun şubeye geçerek burada ilk stajını ve şirket içi yapıyı tanımaya başlamıştır. Daha sonralarda Şube Yöneticiliği yaparak liman taşımaları, akaryakıt ve yurtiçi lojistik alanlarında eğitim görmüş ve proje bazlı çalışmaların içerisinde yer almıştır. Onur, 2019 yılında Yönetim Kurulu Üyesi görevine başlamış ve firmada Finans ve Mali İşler birimlerinde aktif rol almaya başlamıştır.