Hizmetlerimiz

Taşımacılık

Kılıç Grup 250 araçlık özmal olan araç filosuyla Hatay ve Kocaeli bölgelerinde 100+ üzeri firmaya taşıma alanında hizmet vermektedir.
Hatay ve Kocaeli bölgesinde Operasyon, Planlama ve Sevkiyat birimleriyle liman hareketlerini profesyonel olarak yürütebilmek için doğru program ve aksiyon planlarıyla müşterilerine bu hizmeti kusursuz olarak sağlayabiliyor.

İş Makinaları

Gebze ve İskenderun bölgelerinde faaliyet gösteren Kılıç müşterilerinin taşımada olduğu gibi iş makinaları alanında’da hizmet veriyor. Kılıç Grup kendi bünyesinde 20+ Forklift (32,16,12,5 Tonluk) Loder, Ekskavatör, Vinç ve ekipmanlarıyla birlikte müşterilerinin ihtiyaçlarına göre saha analizi ve proje çalışması yaptıktan sonra faaliyete sıfır makine yatırımıyla başlayabiliyor.

Gıda

2019 Yılı başında kurulan Dilovası bölgesinde 5000+ kapasiteli yemek üretim tesisi Organize Sanayi Bölgesi içerisinde yer almakta. Fabrikalara olan yakınlığıyla başta; kalite, sağlık ve lezzetli yemek anlayışıyla müşterilerine hizmet veren Kılıç Catering 20+ çalışanıyla üretimine arttırmaya ve kaliteli yemeği tattırmaya devam ediyor.

Depo

Şirketin ilk yatırımı 2016 yılında inşaatı tamamlanan ve Türkiyede ilk olma özelliğini taşıyan ADR (Tehlikeli Yanıcı Madde) özelliklerine sahip yanıcı patlayıcı ürünlerin depolandığı yüksek güvenlikli yangın ve soğutma sisteminin kurulu olduğu yeri teslim etti. Gebze bölgesinde Lojistik Üssü adını taşıyan proje şirketin inşaat ve yatırım biriminin gündemi arasında.

Akaryakıt

Kılıç, 2000’li yıllarda başladığı akaryakıt sektörüne Petrol Ofisi’yle tanışmış ve yoluna devam etmiştir. 2010 yılına gelindiğinde Kılıç kendi araçlarıyla birlikte bölgede satışlarıyla büyük bir bayii haline gelmiştir. Bugün İstanbul Sancaktepe, Kocaeli Gebze, Hatay Erzin ve Dörtyol olmak üzere toplam 4 istasyonuyla faaliyet göstermektedir. Toptan ve perakende olarak kendi tankerleriyle hizmet veren Kılıç, müşterilerinin talepleri doğrultusunda yerine dökme ve mobil olarak hizmet veriyor.